Menu Zavřeno

Vytvoření lavičky pro Horečky

Účast na V. ročníku Svátku dřeva – dřevěná lavička

Již druhým rokem jsem se zúčastnil akce Svátek dřeva pořádané v areálu amfiteátru na Horečkách ve Frenštátě p. Radhoštěm. Celá tato akce je spíše sportovního charakteru, kde se borci účastní různých disciplín v řezání, kácení, štípání a podobných atrakcí se dřevem v rámci Timbersportu. No a aby to nebylo jen o soutěžení, jsou zde účastni i jako doprovodný program řezbáří, kteří vytvoří nějakou lavičku pro návštěvníky tohoto úžasného areálu. Jedním z nich jsem byl již po druhé i já.

Je to velice příjemná a pohodová akce, lidí bylo dost a ti, co se zde budou vracet jen tak, na procházku – je tam opravdu co vidět a dá se tam i fajn relaxovat, tak věřte, že o to kam se posadit nebude nouze. Laviček různých tvarů a podob zde stále přibývá.

Řezba – hříbečková lavička

Ta moje lavička byla v letošním roce hříbečková. Měl jsem původně v plánu něco jiného, ale bohužel na to nebylo vhodné dřevo a následně ani čas, tak jsem šel poněkud jednodušší cestou.

Dle toho, že se kolem jdoucí na lavičce houfně fotili soudím, že se dílko zdařilo a splnilo zadanou náplň a bude dál plmit účel.

Tak nezapomeňte, kdo budete mít cestu do Frenštátu p. Radhoštěm, navštivte areál na Horečkách nad skokanskými můstky. Řezeb tam stále přibývá, má osobně to byla již čtvrtá – dvě dřevěné lavičky a dvě řezby pro Naučnou stezku v korunách stromů – Keltský a Indiánský kalendář.

Více fotek najdete v Galerie řezeb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..