Menu Zavřeno

Vaše hodnocení

Tato stránka s hodnocením byla spuštěna v únoru 2021. Proto zde není ještě mnoho hodnocení, ale věřím, že se to rychle změní.

Celkové hodnocení

5,0
5,0 z 5 hvězd (na základě 24 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co o mé práci napsali

Židle s portrétem

26.12.2023

Veliké poděkování a obdiv nad prací pana Zdražila. Už od samého začátku příjemná komunikace, vstřícnost a ochota vytvořit něco neobyčejného – dárek k narozeninám. Hotová židle předčila očekávání a sklidila obdiv nad dokonalostí a citem pro detail, kdy byl perfektně vystihnutí portrét na základě dodaných fotek. Ještě jednou moc velké poděkování.

Soňa Duchoslavová

Podnos – korýtko

14.12.2023

Korýtko jsem objednal jako základ pro dnes populární cheesboardy. Dodací lhůta byla v předvánočním čase delší, ale byl jsem na to upozorněn a dohoda byla plně dodržena. Výsledek je krásný a přesně splňuje očekávání.

Waldemar Stýblo

Betlém do Veleně

24.9.2023

Moc děkujeme za nádherné figury a skvělou práci. Určitě nám všem ve Veleni přinesou v době adventu mnoho radosti, a určitě přiobjednáme časem ještě 3 krále. Velký dík. Obec Veleň

Radka Matějková Obec Veleň

Lavička s orlem

12.4.2023

Dne 7.4.2023 jsem si osobně vyzvedl lavičku s vyřezávaným orlem. Mile mě překvapila propracovanost vyřezávaných detailů orla včetně noh lavičky. Skvělá práce, absolutně bez chyby. Komunikace s panem Zdražilem velmi příjemná, ochotně vysvětlil a názorně předvedl montáž. Vřele doporučuji všem, kdo mají o díla z dílny pana Zdražila zájem. Děkuji za toto dílo, bude skvělým praktickým doplňkem mé zahrady.

Vratislav Faukner

Reakce od Radek Zdražil – stránky řezbáře

Pro takové zákazníky, jako je pan Faukner je radost vytvářet díla. Děkuji za milou reakci.

Dřevořezba Sibiřská husky

26.3.2023

Výborná domluva, krásná práce, doporučuji všem zájemcům.

Hana

Pokud chcete ohodnotit mě nebo mé dílo, můžete zde

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!