Menu Zavřeno

Vaše hodnocení

Tato stránka s hodnocením byla spuštěna v únoru 2021. Proto zde není ještě mnoho hodnocení, ale věřím, že se to rychle změní.

Celkové hodnocení

5,0
5,0 z 5 hvězd (na základě 24 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co o mé práci napsali

Strom života

7.4.2024

Naprostá bomba!…Vše, od komunikace po dodání. Čekala jsem několik měsíců, než jsem přišla na řadu a zřejmě podvědomě jsem tušila, proč mi to za to bude stát. Nádherný výtvor, z kterého jsme všichni unešeni a který u nás doma obdivuje každá návštěva. Radku, ještě jednou Vám mockrát děkuji!

Eva Lojková

Betlém na náves

1.3.2024

Pan Zdražil nám připravil NÁDHERNÝ BETLÉM na naši náves. Pro občany to bylo chystáno jako překvapení při rozsvěcení vánočního stromu a musím říci, že se to povedlo. Jedná se o nádherné dílo, nad kterým všichni žasli. Děkujeme, jsme si jisti že bude v Žehrovicích zdobit náves a dělat radost spoustu let.

Lenka Husariková

sedící ovčák Kazan/pes/

16.2.2024

Dílo pana Zdražila je opravdu uměleckým kusem! Je vidět že p. Zdražil přistupuje k práci s vysokou profesionalitou,uměleckou dovedností, hlubokým smyslem pro detail! Moc děkuji!!!!

Petr Brož

Cedule na chatu.

27.1.2024

Objednána cedule na chatu, domluva, spolupráce a konečná realizace s panem Zdražilem byla vynikající. Vše jak se domluvilo přes e-mail, tak platilo. Dílo posláno Českou poštu, dobře zabalené a došlo v pořádku. Určitě doporučuji. V případě, že bych ještě něco potřeboval, určitě bych znovu objednal právě zde. Závěrečné hodnocení ” Úžasná práce “. Josef Popovič.

Josef Popovič

Reakce od Radek Zdražil – stránky řezbáře

Děkuji za vyčerpávající hodnocení. Byť jsou to menší zakázky, tak k nim přistupuji stejně, jako bych dělal sochu na Karlův most 🙂

Strom na zavesenie na stenu

22.1.2024

Úžasná práca. Na vyhotovenie diela do finálnej podoby sa oplatilo chvíľku počkať. Už popredu podľa pozretých fotiek predchádzajúcich projektov som mal pocit, že to bude nádhera, tak som si ho k pánovi Radekovi išiel vyzdvyhnúť osobne a oplatilo sa. Z výsledku jeho práce som nadšený. Už cestou domov som sa tešil, keď strom vyložím doma a nemohol som sa naň vynadívať. Jednoducho krásne vydarené dielo z ktorého doma máme obrovskú radosť. Majstrovi patrí veľké ĎAKUJEM.

Braňo

Reakce od Radek Zdražil – stránky řezbáře

Moc děkuji za parádní hodnocení a jsem rád, že má díla dělají radost i na Slovensku,


Pokud chcete ohodnotit mě nebo mé dílo, můžete zde

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!